Motivace na každý další týden

Televize, pracovní schůzky, doprava a česká blbá nálada mě některé dny úplně motivovaného a pozitivního neudrží. Pak se hodí mít kam šáhnout. Kdykoliv si místo Ulice nebo Růžovky pustím videa níže, zpravidla do 30-60minut jdu dělat něco, co má smysl.

Podprahová inspiraceVždy když se někde zachováte jakkoliv lidé to vidí a alespoň jeden z nich se zachová v budoucnu podobně. Je na každém z nás, jak chce inspirovat své okolí, jak chce aby jeho okolí vypadalo -> video je o tom, jak se jeden dobrý skutek může šířit. A ať už na to jeden věří nebo ne, i kdyby to měla být jen pohádka, je to pěkné a třeba to inspuruje právě mě nebo vás!

Buďte fenomenální!Kdykoliv mám pocit, že mi stačí být pouze nadprůměrný, tak do prvních 5 minut tohodle videa už chci být zase Fenomenální! A to se vyplatí.

Mindset Willa Smithe je neúprosnýParafráze dvou zásadních vět: Talent you got naturally, skills you have to develop and there si no shortcuts, it is just hours and hours of hard work! Možná jste talentovanější, možná jste chytřejší, ale pokud spolu budeme na závodní dráze, já klidně umřu, abych vyhrál!
Jestli se tenhle Will Smith sestřih líbil, projeďte i další videa. Tohle mi přišlo nejkoncentrovanější!

TOP motivační songSpousta lidí nevnímá Star Trek jako něco zásadního, ale není sága, která by se s ním mohla měřit, co do inspirace a humanismu. (bohužel nových filnů se to už netýká). Každopádně song k enterprise je v tomto ohledu masterpiece.

„..No one’s going to bend nor break me
I can reach any star
I’ve got faith
I’ve got faith
Faith of the heart ..“

Leave a Comment

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *